Türk Modası - Türk Modası ve Tekstil Hakkında Her Şey
Türk Modası İnternet Üzerindeki En Büyük Moda ve Tekstil Sitesi!

Türk Modası

Moda Tasarımcıları

Resmi Giysi

Dış Giyim

Kotlar

Triko

Deri Giyim

Mayo

Spor Giyim

Bayan Modası

Gelinlik Modelleri

Abiyeler

Butikler

Bayan İç Giyim

Hamile kıyafetleri

Tesettür Giyim

Erkek Modası

Mezuniyet Takımları

Erkek İç Giyim

Gömlek

Kravatlar

Düğün Takım Elbiseleri

Gündelik Kıyafetler

Çocuk Modası

Bebek Modası

Ayakkabılar

Moda Aksesuarları

Çantalar

Kemerler

Şapkalar

Cüzdanlar

Atkılar

Eldivenler

Çoraplar

Ev Tekstili

Perdeler

Yatak Örtüleri

Yatak Çarşafları

Havlular

Masa Örtüleri

Bornozlar

Battaniyeler

Döşemelik Kumaşlar

Minderler

Pijamalar

Halılar

Tekstil Malzemeleri

İplikler

Kumaşlar

Düğmeler

Tekstil Etiketler

Pamuk

Tekstil Kimyasalları

Deri İmalatı

Tekstil Boyama

Nakış

Fermuarlar

Yün

Tekstil Ambalaj

İpek

Kadife

İş Kıyafetleri

Tekstil Makinaları

Moda Mağazaları

Ulusal Kıyafetler

Moda Dergileri

Tekstil Baskı

Moda Fotoğrafçılığı

Parfümler

Otomotiv Tekstili

Takı

Moda Modelleri

Tekstil Hizmetleri

Online Moda Mağazaları

Düğünler

Parti Kostümler

Medikal Ürünler ve Giyim

ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

Deri Giyim
ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
73 SK. NO:5 ZEYTINBURNU
Tel.: 2126795621
Faks: 2124162572
E-posta: adamo@adamofur.com
Web Sitesi: www.adamofur.com
Facebook:

Şirket
ADAMO FUR CO. kadın ve erkek kürk ve deri kıyafetleri ve aksesuarları alanında faaliyet göstermektedir. 1989 yılında Türkiye, İstanbul’da kurulmuştur. O zamandan beri çok başarılı ve sürekli gelişen bir firma olarak yoluna devam etmektedir; bu yoldaki adımları, bugün onu piyasanın en önemli ve hızlı gelişen şirketleri arasına yerleştirmiştir.
Kalite konusundaki kararlılığı ve mükemmeliyetteki ısrarcılığı baştan beri yarattığı kimliğini pekiştirerek, zamanla ününü arttırmıştır. Bu ün yıllar geçtikçe ADAMO’yu, Türkiye sınırları dışına taşıyarak, uluslararası seviyeye getirmiştir.

El işçiliği
ADAMO’nun imzasını attığı koleksiyonlar günümüz kadını ve erkeği için hazır giyim ürünleri içermektedir. Özenle seçilmiş kürk ve deriler ham maddeyi oluşturmakta ve tüm ürünlerin kusursuz kalitesini garantilemektedir.
Hammadde kalitesi kürk üretiminde sonucu ortaya koyan en önemli noktadır. ADAMO Kanada’da NAFA’nın ihalelerine katılır. Kuzey Amerika’dan yüksek kalitede işlenmemiş kürk alır. Vizon, vaşak türleri ve samur gibi birçok çeşit gibi kullanır. Her yıl yarattığı koleksiyonları için bu yüksek kalitede kürkleri seçer ve kullanır. NAFA’nın ihalelerinde dünyanın her tarafından gelen alıcılar arasında meydana gelen sert çekişmeler sonucunda ADAMO, en iyi kalite deri partilerini (top lot) alır. Tanesinin değeri 2.000 Amerikan Doları’nın üzerinde olan bu derilere yapılan yatırım, ADAMO’nun müşterilerine karşı olan, en yüksek kalitede ürün sunma felsefesinin ve kararlılığının kanıtıdır. ADAMO bu yıl NAFA tarafından Milano’da BLACKNAFA Female Top Lot ürünleri için ve Moskova’da da BLACKNAFA Male ürünleri için ödüllendirilmiştir.
Deri ürünlerin büyük kısmı İtalya ve İspanya’dan ithal edilmektedir; bunun yanı sıra şirketin ihtiyacının bir kısmı ise Denizli’de faaliyet göstermekte olan, şirketin kendine ait, yüksek standartlı tabakhanesi tarafından karşılanmaktadır.

Kreasyon
İmalatta mükemmeliyete de büyük önem verilmektedir. Şirket hep birlikte uyum içinde çalışan, tamamen uzman personeli, yaratıcı sanatçıları ve deneyimli teknisyenleri ile her türlü detaya önem vermekte, üretimin her evresine özel bir dikkat göstermekte ve sonucun rekabet edilemez kalitesini ortaya koymaktadır.
ADAMO’yu diğer rakip firmalardan gerçekten ayıran bir özellik varsa, bu da her yeni sezonun özellikleri doğrultusunda, yeni “trend”lere kulak vermesi ve koleksiyonlarının içeriğini ve stilini yeni “trend’’lere göre değiştiriyor olmasıdır.
Şirket moda gibi akıcı ve kısa süreli bir olaya hizmet vererek, her türlü değişikliğe ayak uydurmaya ve yarın ne giyileceğini bugünden tavsiye etmeye çalışmaktadır. ADAMO ile çalışan üç İtalyan modacı, yeni “trend”leri takip ve tahmin ederek ilham almakta ve herkesi hayran bırakacak ürünler tasarlamaktadırlar. Yeniçağın ruhunu canlandıran kıyafetler ve aksesuarlar modern erkekle modern kadının ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Her türlü ihtiyacı karşılama hedefi ile koleksiyonunu yılda iki kez yenilenmesinin yanı sıra, ADAMO mevcut ürünlerine her gün yenilerini eklemektedir.

Satış Noktaları
ADAMO aylık ortalama 3.000 ile 3.500 parça arası ürün ortaya koymaktadır. Başka bir deyişle yılda yaklaşık 40.000 parça. Şirket İstanbul’da ilk mağazasını açarak yerli piyasaya girmiştir; daha sonra da,  gücünün iki katı üzerine çıkarak Kapalıçarşı’da iki dükkan daha açmıştır.
Perakende satıştaki hızlı ilerlemesi bugün de devam etmektedir. ADAMO İstanbul’un en pahalı mağazalarının bulunduğu, en şık semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda tam bir “lüks mağaza” konseptindeki mağazasını açmıştır. ADAMO geçtiğimiz günlerde, son mağazasını Laleli semtinde açmıştır.

Faaliyetler
Fakat ADAMO’nun faaliyetleri burada bitmemektedir. Şirket, aksine uluslararası piyasayı ele geçirmeyi hedeflemektedir. Ürünlerini toptan ve perakende olarak dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç etmektedir. Kanada, ABD, İspanya, Monako, Japonya, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Almanya, Latviya, Lituanya, Fransa, Azerbaycan, Estonya, Suriye ve Portekiz üretilen ürünlerin büyük bir kısmının ihraç edildiği en büyük piyasalardır.  

Etkinlikler
Bütünüyle bilinçli bir profile sahip olan ADAMO, kürk ve deri piyasasının büyük ve gösterişli etkinliklerine katılmadan edemezdi. Bu nedenle Fur & Fashion Hong Kong Fair (Hong Kong) - Mifur (Milano) – Leshow (Moskova) – NY Fashion Exhibition (New York) ve IDF (İstanbul) gibi tüm büyük uluslararası fuarlara aktif olarak katılmaktadır.
Son olarak şunu söylemek gerekir; kurulduğu günden bu yana şirket,  müşterileri ile olduğu kadar, tüm çalışma arkadaşları ve çözüm ortakları ile de uzun dönemli ve değerli ilişkiler hedeflemektedir. Ödün vermediği kalite prensiplerinde kararlı bir şekilde devam ederek ve eserlerinin stilini sürekli geliştirerek, daha da başarılı yarınlara doğru yürüyüşüne devam etmektedir.

ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

ADAMO FUR COMPANY - TurkishFashion.net ADAMO FUR COMPANY - TurkishFashion.net ADAMO FUR COMPANY - TurkishFashion.net ADAMO FUR COMPANY - TurkishFashion.net ADAMO FUR COMPANY - TurkishFashion.net ADAMO FUR COMPANY - TurkishFashion.net ADAMO FUR COMPANY - TurkishFashion.net ADAMO FUR COMPANY - TurkishFashion.net ADAMO FUR COMPANY - TurkishFashion.net ADAMO FUR COMPANY - TurkishFashion.net 

Deri GiyimZeytinburnu - TurkishFashion.net
ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Moda Koleksiyonları
 ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon Deri Giyim 2012
ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2012ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2012ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2012ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2012ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
 ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon Deri Giyim 2012
ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2012ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2012ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2012ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2012ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
 ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon Deri Giyim 2014
ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2014ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2014ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2014ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2014ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
 ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon Deri Giyim 2016
ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2016ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2016ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2016ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2016ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
 ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon Deri Giyim 2017
ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2017ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2017ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2017ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyon 2017ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Videos
NICOLA INDELICATO FOR ADAMO / IDF 2014 - ADAMO FUR COMPANY
NICOLA INDELICATO FOR ADAMO / IDF 2014


ADAMO FUR COMPANY
5 Moda Koleksiyonları ADAMO FUR COMPANY

ADAMO FUR COMPANY Moda Koleksiyonları
 Koleksiyon 2012ADAMO FUR COMPANY
Koleksiyon 2012
 Koleksiyon 2016ADAMO FUR COMPANY
Koleksiyon 2016
 Koleksiyon 2014ADAMO FUR COMPANY
Koleksiyon 2014
 Koleksiyon 2012ADAMO FUR COMPANY
Koleksiyon 2012
 Koleksiyon 2017ADAMO FUR COMPANY
Koleksiyon 2017

Biz severiz
Copyright Turkish Fashion.net 2008-2018. Her hakkı saklıdır

Dil seç: English  Türkçe  Deutsch  Русский  Français  Español  Български  Polski  Svenska  Nederlands  Suomi  Dansk  Українська  Česky  Српски  Magyar  Hrvatski   Iletişim