Türk Modası

Türk Modası - Türk Modası ve Tekstil Hakkında Her Şey
Türk Modası İnternet Üzerindeki En Büyük Moda ve Tekstil Sitesi!

 

Moda tasarımcıları

Resmi giysi

Dış giyim

Kotlar

Triko

Deri giyim

Mayo

Örme

Spor giyim

Kadın modası

Gelin elbiseleri

Balo elbiseleri

Butikler

Kadın iç giyim

Hamile giyim

Tesettür giyim

Erkek modası

Mezuniyet takımları

Erkek iç giyim

Gömlek

Kravatlar

Düğün takım elbiseleri

Gündelik kıyafetler

Çocuk modası

Bebek modası

Bebek ürünleri

Ayakkabılar

Moda aksesuarları

Çantalar

Kemerler

Şapkalar

Cüzdanlar

Atkılar

Eldivenler

Cep telefonu kılıfları

Çoraplar

Ev tekstili

Perdeler

Yatak örtüleri

Yatak çarşafları

Havlular

Masa örtüleri

Bornozlar

Battaniyeler

Döşemelik kumaşlar

Yataklar

Pijamalar

Halılar

Tekstil malzemeleri

Iplikler

Kumaşlar

Düğmeler

Tekstil etiketler

Pamuk

Tekstil kimyasalları

Deri

Tekstil boyama

Nakış

Fermuarlar

Yün

Diğerleri

Tekstil ambalaj

Ipek

Kadife

Iş kıyafetleri

Tekstil makinaları

Yedek parça

Moda mağazaları

Ulusal kıyafetler

Moda dergileri

Tekstil baskı

Moda fotoğrafçılığı

Parfümler

Otomotiv tekstili

Takı

Moda modelleri

Tekstil hizmetleri

Online moda mağazaları

Lojistik

Düğünler

Düğün ajansları

Düğün davetiyesi

Düğün aksesuarları

Düğün pastaları

Düğün arabaları

Düğün çiçekleri

Düğün müzikleri

Düğün mekanları

Düğün fotoğrafçıları

Düğün dekorasyonu

Parti kostümler

Medikal ürünler ve giyim

ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

Deri giyim
ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
73 SK. NO:5 ZEYTINBURNU
Tel.: 2126795621
Faks: 2124162572
E-posta: adamo@adamofur.com
Web Sitesi: www.adamofur.com

Şirket
ADAMO FUR CO. kadın ve erkek kürk ve deri kıyafetleri ve aksesuarları alanında faaliyet göstermektedir. 1989 yılında Türkiye, İstanbul’da kurulmuştur. O zamandan beri çok başarılı ve sürekli gelişen bir firma olarak yoluna devam etmektedir; bu yoldaki adımları, bugün onu piyasanın en önemli ve hızlı gelişen şirketleri arasına yerleştirmiştir.
Kalite konusundaki kararlılığı ve mükemmeliyetteki ısrarcılığı baştan beri yarattığı kimliğini pekiştirerek, zamanla ününü arttırmıştır. Bu ün yıllar geçtikçe ADAMO’yu, Türkiye sınırları dışına taşıyarak, uluslararası seviyeye getirmiştir.

El işçiliği
ADAMO’nun imzasını attığı koleksiyonlar günümüz kadını ve erkeği için hazır giyim ürünleri içermektedir. Özenle seçilmiş kürk ve deriler ham maddeyi oluşturmakta ve tüm ürünlerin kusursuz kalitesini garantilemektedir.
Hammadde kalitesi kürk üretiminde sonucu ortaya koyan en önemli noktadır. ADAMO Kanada’da NAFA’nın ihalelerine katılır. Kuzey Amerika’dan yüksek kalitede işlenmemiş kürk alır. Vizon, vaşak türleri ve samur gibi birçok çeşit gibi kullanır. Her yıl yarattığı koleksiyonları için bu yüksek kalitede kürkleri seçer ve kullanır. NAFA’nın ihalelerinde dünyanın her tarafından gelen alıcılar arasında meydana gelen sert çekişmeler sonucunda ADAMO, en iyi kalite deri partilerini (top lot) alır. Tanesinin değeri 2.000 Amerikan Doları’nın üzerinde olan bu derilere yapılan yatırım, ADAMO’nun müşterilerine karşı olan, en yüksek kalitede ürün sunma felsefesinin ve kararlılığının kanıtıdır. ADAMO bu yıl NAFA tarafından Milano’da BLACKNAFA Female Top Lot ürünleri için ve Moskova’da da BLACKNAFA Male ürünleri için ödüllendirilmiştir.
Deri ürünlerin büyük kısmı İtalya ve İspanya’dan ithal edilmektedir; bunun yanı sıra şirketin ihtiyacının bir kısmı ise Denizli’de faaliyet göstermekte olan, şirketin kendine ait, yüksek standartlı tabakhanesi tarafından karşılanmaktadır.

Kreasyon
İmalatta mükemmeliyete de büyük önem verilmektedir. Şirket hep birlikte uyum içinde çalışan, tamamen uzman personeli, yaratıcı sanatçıları ve deneyimli teknisyenleri ile her türlü detaya önem vermekte, üretimin her evresine özel bir dikkat göstermekte ve sonucun rekabet edilemez kalitesini ortaya koymaktadır.
ADAMO’yu diğer rakip firmalardan gerçekten ayıran bir özellik varsa, bu da her yeni sezonun özellikleri doğrultusunda, yeni “trend”lere kulak vermesi ve koleksiyonlarının içeriğini ve stilini yeni “trend’’lere göre değiştiriyor olmasıdır.
Şirket moda gibi akıcı ve kısa süreli bir olaya hizmet vererek, her türlü değişikliğe ayak uydurmaya ve yarın ne giyileceğini bugünden tavsiye etmeye çalışmaktadır. ADAMO ile çalışan üç İtalyan modacı, yeni “trend”leri takip ve tahmin ederek ilham almakta ve herkesi hayran bırakacak ürünler tasarlamaktadırlar. Yeniçağın ruhunu canlandıran kıyafetler ve aksesuarlar modern erkekle modern kadının ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Her türlü ihtiyacı karşılama hedefi ile koleksiyonunu yılda iki kez yenilenmesinin yanı sıra, ADAMO mevcut ürünlerine her gün yenilerini eklemektedir.

Satış Noktaları
ADAMO aylık ortalama 3.000 ile 3.500 parça arası ürün ortaya koymaktadır. Başka bir deyişle yılda yaklaşık 40.000 parça. Şirket İstanbul’da ilk mağazasını açarak yerli piyasaya girmiştir; daha sonra da,  gücünün iki katı üzerine çıkarak Kapalıçarşı’da iki dükkan daha açmıştır.
Perakende satıştaki hızlı ilerlemesi bugün de devam etmektedir. ADAMO İstanbul’un en pahalı mağazalarının bulunduğu, en şık semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda tam bir “lüks mağaza” konseptindeki mağazasını açmıştır. ADAMO geçtiğimiz günlerde, son mağazasını Laleli semtinde açmıştır.

Faaliyetler
Fakat ADAMO’nun faaliyetleri burada bitmemektedir. Şirket, aksine uluslararası piyasayı ele geçirmeyi hedeflemektedir. Ürünlerini toptan ve perakende olarak dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç etmektedir. Kanada, ABD, İspanya, Monako, Japonya, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Almanya, Latviya, Lituanya, Fransa, Azerbaycan, Estonya, Suriye ve Portekiz üretilen ürünlerin büyük bir kısmının ihraç edildiği en büyük piyasalardır.  

Etkinlikler
Bütünüyle bilinçli bir profile sahip olan ADAMO, kürk ve deri piyasasının büyük ve gösterişli etkinliklerine katılmadan edemezdi. Bu nedenle Fur & Fashion Hong Kong Fair (Hong Kong) - Mifur (Milano) – Leshow (Moskova) – NY Fashion Exhibition (New York) ve IDF (İstanbul) gibi tüm büyük uluslararası fuarlara aktif olarak katılmaktadır.
Son olarak şunu söylemek gerekir; kurulduğu günden bu yana şirket,  müşterileri ile olduğu kadar, tüm çalışma arkadaşları ve çözüm ortakları ile de uzun dönemli ve değerli ilişkiler hedeflemektedir. Ödün vermediği kalite prensiplerinde kararlı bir şekilde devam ederek ve eserlerinin stilini sürekli geliştirerek, daha da başarılı yarınlara doğru yürüyüşüne devam etmektedir.

ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

 - WorldFashionHub.com  - WorldFashionHub.com  - WorldFashionHub.com  - WorldFashionHub.com  - WorldFashionHub.com  - WorldFashionHub.com  - WorldFashionHub.com  - WorldFashionHub.com  - WorldFashionHub.com  - WorldFashionHub.com 

Deri giyim, Zeytinburnu - WorldFashionHub.com
ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Koleksiyonlar
 ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Adamo Koleksiyon Kürk Palto 2012
Adamo Koleksiyon Kürk Palto 2012Adamo Koleksiyon Kürk Palto 2012 Adamo Koleksiyon Kürk Palto 2012Adamo Koleksiyon Kürk Palto 2012 Adamo Koleksiyon Kürk Palto 2012Adamo Koleksiyon Kürk Palto 2012 Adamo Koleksiyon Kürk Palto 2012Adamo Koleksiyon Kürk Palto 2012
 ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Adamo Koleksiyonu Deri Giyim 2012
Adamo Koleksiyonu Deri Giyim 2012Adamo Koleksiyonu Deri Giyim 2012 Adamo Koleksiyonu Deri Giyim 2012Adamo Koleksiyonu Deri Giyim 2012 Adamo Koleksiyonu Deri Giyim 2012Adamo Koleksiyonu Deri Giyim 2012 Adamo Koleksiyonu Deri Giyim 2012Adamo Koleksiyonu Deri Giyim 2012
 ADAMO DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Deri Giyim Koleksiyonu 2014
Deri Giyim Koleksiyonu 2014Deri Giyim Koleksiyonu 2014 Deri Giyim Koleksiyonu 2014Deri Giyim Koleksiyonu 2014 Deri Giyim Koleksiyonu 2014Deri Giyim Koleksiyonu 2014 Deri Giyim Koleksiyonu 2014Deri Giyim Koleksiyonu 2014
5724 Firmalar
1897 Koleksiyonlar

Tavsiye Edilen Koleksiyonlar
Miss Claire 2013 MISS CLAIRE İÇ GİYİMMISS CLAIRE İÇ GİYİM
Miss Claire 2013

WEMSEY KOLEKSİYON 2013 WEMSEY MODAWEMSEY MODA
WEMSEY KOLEKSİYON 2013

JF SPOR JF SportswearJF Sportswear
JF SPOR


Working Mother.Me
Working Mother.MeWorking Mother.me
Kullanım Koşulları ve Copyright Turkish Fashion.net. 2008. Tüm hakları saklıdır.